Witam Państwa na mojej stronie. Nazywam się Maciej Szebiotko i od dziesięciu lat zawodowo zajmuję się fotografią. Oznacza to, że nie jestem widoczny tylko wirtualnie, ale prowadzę również w Poznaniu studio fotograficzne w którym możemy się spotkać, gdzie mogą Państwo zobaczyć fotografie i albumy w ich naturalnych rozmiarach.

Wspólnie z dwoma fotografami tworzymy zespół zajmujący się wszystkim, co związane jest z dziedziną fotografii. Fotografia to nasz zawód, a nie weekendowe hobby.

Do każdej pary ślubnej podchodzę indywidualnie i kreatywnie. Współpracę z Państwem zawsze zaczynam od wspólnego spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły dnia ślubnego, staram się udzielić jak najwięcej porad wynikających z moich obserwacji i doświadczenia. Na spotkaniu omawiamy także sesję ślubną, którą zwyczajowo wykonujemy w innym dniu niż dzień ślubu, unikając tym samym zbędnego pośpiechu i dodatkowego stresu. Niezwykle ważne są dla mnie Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące miejsc w jakich będziemy wykonywać sesję ślubną. Z racji doświadczenia mam wiele ciekawych i sprawdzonych miejsc do polecenia, ale jednocześnie zawsze jestem otwarty na nowe pomysły.

Oryginalne? Romantyczne? Ekspresyjne? Stonowane? A może z odrobiną szaleństwa?

To zależy od Państwa. Każda sesja jest inna, ale staram się, aby przede wszystkim moje zdjęcia odzwierciedlały piękne uczucie, które Was połączyło.

Wszystkie zdjęcia wykonane w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej są Państwa własnością. Oznacza to, że w przypadku kompleksowego pakietu all inclusive otrzymują Państwo nie mniej jak 1200 zdjęć w najwyższej jakości, bez znaku wodnego, ale co najważniejsze wszystkie zdjęcia są starannie opracowane w programie Adobe Lightroom.
Pliki cyfrowe otrzymują Państwo na dedykowanym pendrive 16 GB.

Najbardziej popularnym pakietem jest "All inclusive" który jest pakietem kompleksowym. Zawiera on zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu, zdjęcia z błogosławieństwa Rodziców, reportaż z ceremonii ślubu, a także obszerny reportaż z wesela (do oczepin włącznie) uwzględniający nie tylko szaloną zabawę na parkiecie, ale także zdjęcia grupowe i indywidualne z gośćmi, oraz różne ciekawe "momenty" które staram się wychwytywać.

foto.jpg

W pakiecie oczywiście znajduje się także obszerna wielogodzinna sesja ślubna (w innym dniu) a także jedna z opcji do wyboru:

  • robiony na zamówienie ekskluzywny album tradycyjny (przeszło 80 okładek do wyboru) wraz z wybranymi przez Państwa 100 zdjęciami w dużym formacie 15x23 cm.
  • fotoksięga zaprojektowana indywidualnie dla Państwa. Zdjęcia do fotoksięgi wybierają Państwo, natomiast my wykonujemy jej projekt i przesyłamy go do Państwa akceptacji. Dopiero po uzyskaniu Państwa aprobaty, przystępujemy do realizacji.

Pakiet all inclusive jest pakietem kompleksowym, ale oczywiście nie jedynym w mojej ofercie.
Elastyczność oferty polega na możliwości dopasowania pakietu do indywidualnych preferencji.
Jeśli zatem styl i poziom zdjęć w portfolio podobają się Państwu, zapraszam do kontaktu.
Wysyłając zapytanie, proszę o załączenie: Waszych imion, daty uroczystości oraz orientacyjnej lokalizacji wesela.

Do zobaczenia :)

Maciej Szebiotko