Zdjęcia dyplomowe i dokumentowe

Czy zdarzyło się Państwu wstydzić swojego zdjęcia?
Nerwowo chować dokument przed oczami innych osób?
Posiadać amatorskie zdjęcie dyplomowe lub zdjęcie legitymacyjne do CV?
A może udajemy się do fotografa z przeświadczeniem, że nasze zdjęcia wyjdą koszmarnie?

Zdjęcie do CV często jest gwarancją sukcesu

Zapraszamy do studia fotograficznego w Poznaniu, gdzie możesz liczyć na profesjonalne wykonanie zdjęć do Twojego dyplomu lub innego dokumentu. Niezwykle ważne są kompetencje profesjonalnego fotografa, który zadba, aby klient był zadowolony z wykonanych zdjęć dokumentowych lub dyplomowych. Udaj się do studia, które nie potraktuje Cię rutynowo, ale wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

W naszym studiu fotograficznym w Poznaniu zawsze wykonujemy wiele ujęć w różnych pozach. Wspólnie wybieramy najładniejsze zdjęcie, które na poczekaniu poddawane jest delikatnemu retuszowi. Zadbamy o to, aby Twoje zdjęcia do paszportu czy CV wyglądały profesjonalnie. Retusz cyfrowy oznacza możliwość usunięcia przejściowych mankamentów cery, zniwelowanie czerwieni a nawet poprawę ułożenia fryzury, itp. Jest to szczególnie istotne przy zdjęciach do CV.

Fotografia portretowa do jakiej zaliczane są zdjęcia dokumentowe, dyplomowe i CV należy do jednej z naszych specjalności. W naszym studio wykonujemy także eleganckie zdjęcia do wszystkich dokumentów urzędowych. Zdjęcia biometryczne: dowodowe, paszportowe, do prawa jazdy, wizowe do wszystkich krajów czy na kartę pobytu – te zdjęcia wykonujemy na poczekaniu z gwarancją satysfakcji z otrzymanego efektu.

Profesjonalne zdjęcia do dyplomów, legitymacji, oraz CV. Zdjęcia wybieramy na monitorze komputera, doradzamy. Najlepsze, najbardziej odpowiednie zdjęcie zostaje poddane opracowaniu. Możesz liczyć na życzliwą i miłą obsługę. Zapraszamy do naszego studia fotograficznego na ul. Kościelnej 24 w Poznaniu.

Zapraszamy do nas!