Albumy fotograficzne i fotoksiążki dla par

Piękne zdjęcia ślubne wymagają stosownej oprawy. Tak naprawdę tylko na papierze można podziwiać zdjęcia w ich naturalnych kolorach. Tylko na “żywo” możecie cieszyć się z jakości otrzymanych prac. Podczas spotkań rodzinnych czy z przyjaciółmi to właśnie Wasz album fotograficzny będzie nośnikiem wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Wasze zdjęcia świetnie będą prezentować się w albumach ślubnych jakie dla Was przygotujemy – do wyboru proponujemy fotoksięgi, fotoksiążki ślubne lub klasyczne albumy tradycyjne.

Fotoksięga to nowoczesny i obecnie najbardziej popularny sposób prezentacji zdjęć ślubnych. Karty o grubości powyżej 800 g zapewniają trwałość albumu. Wszystkie projekty układamy ręcznie z dbałością o estetykę i spójność całości. Układ zdjęć w fotoksiędze zawsze konsultowany jest z Wami, abyście mogli zaakceptować efekt końcowy lub zasugerować zmiany.

Zdjęcia możecie otrzymać także w albumie tradycyjnym, gdzie są one klasycznie wklejone pod pergamin. Albumy przez nas proponowane są ręcznie wykonywane na zamówienie z materiałów wyłącznie najwyższej jakości oraz z wieloletnią gwarancją trwałości. Karty albumu mogą mieć kolor czarny lub kremowy.

Niezależnie czy wybierzecie album czy fotoksięgę w cenie jest pełna personalizacja – macie do wyboru okładki z ekoskóry, tekstylne lub aksamitne w pełnej gamie kolorystycznej do wyboru, grawer oraz obszycia.

782
785
788
31931
783
786
789
31932
784
787
790
31933