Fotograf na ślub i nie tylko

Witam Państwa na mojej stronie. Jeśli szukacie Państwo dobrego fotografa na ślub to nie mogliście trafić lepiej. Nazywam się Maciej Szebiotko i od dziesięciu lat zawodowo zajmuję się fotografią. Oznacza to, że nie jestem widoczny tylko wirtualnie, ale prowadzę również w Poznaniu studio fotograficzne w którym możemy się spotkać, gdzie mogą Państwo zobaczyć fotografie i albumy w ich naturalnych rozmiarach.

Wspólnie z dwoma fotografami tworzymy zespół zajmujący się wszystkim, co związane jest z dziedziną fotografii. Fotografia to nasz zawód, a nie weekendowe hobby.

Sesja ślubna – zdjęcia ślubne od podstaw

Jako profesjonalny fotograf na ślub do każdej pary podchodzę indywidualnie i kreatywnie. Współpracę z Państwem zawsze zaczynam od wspólnego spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły dnia ślubnego, staram się udzielić jak najwięcej porad wynikających z moich obserwacji i doświadczenia. Na spotkaniu omawiamy także sesję ślubną, którą zwyczajowo wykonujemy w innym dniu niż dzień ślubu, unikając tym samym zbędnego pośpiechu i dodatkowego stresu.

Niezwykle ważne są dla mnie Państwa oczekiwania i preferencje dotyczące miejsc w jakich będziemy wykonywać sesję ślubną. Z racji doświadczenia mam wiele ciekawych i sprawdzonych miejsc do polecenia, ale jednocześnie zawsze jestem otwarty na nowe pomysły. Poznań kryję wiele miejsc z których każdy fotograf, w tym fotograf na ślub, może śmiało czerpać.

Oryginalne? Romantyczne? Ekspresyjne? Stonowane? A może z odrobiną szaleństwa?

To zależy od Państwa. Każda sesja jest inna, ale staram się, aby przede wszystkim moje zdjęcia odzwierciedlały piękne uczucie, które Was połączyło. Fotograf na ślub musi być dobrym kronikarzem, który na kliszy zanotuje jak najwięcej pięknych emocji z tego ważnego dla Państwa dnia.

foto.jpg

Co Państwu oferuję?

Wszystkie zdjęcia wykonane w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej są Państwa własnością. Oznacza to, że w przypadku kompleksowego pakietu „all inclusive”, otrzymują Państwo nie mniej jak 1200 zdjęć w najwyższej jakości, bez znaku wodnego, ale co najważniejsze wszystkie zdjęcia są starannie opracowane w programie Adobe Lightroom.
Pliki cyfrowe otrzymują Państwo na dedykowanym pendrive 16 GB.

Najbardziej popularnym pakietem jest “All inclusive” który jest pakietem kompleksowym. Zawiera on zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu, zdjęcia z błogosławieństwa Rodziców, reportaż z ceremonii ślubu, a także obszerny reportaż z wesela (do oczepin włącznie) uwzględniający nie tylko szaloną zabawę na parkiecie, ale także zdjęcia grupowe i indywidualne z gośćmi, oraz różne ciekawe “momenty” które staram się wychwytywać.

W pakiecie oczywiście znajduje się także obszerna wielogodzinna sesja ślubna (w innym dniu) a także jedna z opcji do wyboru:

  • robiony na zamówienie ekskluzywny album tradycyjny (przeszło 80 okładek do wyboru) wraz z wybranymi przez Państwa 100 zdjęciami w dużym formacie 15×23 cm.
  • fotoksięga zaprojektowana indywidualnie dla Państwa. Zdjęcia do fotoksięgi wybierają Państwo, natomiast my wykonujemy jej projekt i przesyłamy go do Państwa akceptacji. Dopiero po uzyskaniu Państwa aprobaty, przystępujemy do realizacji.

Pakiet „all inclusive” jest pakietem kompleksowym, ale oczywiście nie jedynym w mojej ofercie.

Elastyczność oferty polega na możliwości dopasowania pakietu do indywidualnych preferencji.

Jeśli zatem styl i poziom zdjęć w portfolio podobają się Państwu, zapraszam do kontaktu. Jako profesjonalny fotograf na ślub mogę zapewnić, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zdjęcia z tego najważniejszego dla Państwa dnia były wykonane z największą starannością.

Wysyłając zapytanie, proszę o załączenie: Waszych imion, daty uroczystości oraz orientacyjnej lokalizacji wesela.

Do zobaczenia 🙂

Maciej Szebiotko