Zdjęcia biznesowe i rodzinne

Czy zdarzyło się Państwu wstydzić swojego zdjęcia?
Nerwowo chować dokument przed oczami innych osób?
Nie mieć profesjonalnego zdjęcia biznesowego?
A może udajemy się do fotografa z przeświadczeniem że to już normalne, że nasze zdjęcia wyjdą koszmarnie?

Otóż nie …. zapraszamy do nas!

Naszą specjalnością jest fotografia ślubna i portretowa. Do niej zaliczamy m.in. dyplomowe, zdjęcia biznesowe czy do CV. Zwróćmy uwagę, że zdjęcie wykorzystywane w CV często jest gwarancją sukcesu.

W ramach fotografii portretowej możemy wykonać również zdjęcia rodzinne, które staną się miłą i trwałą pamiątką nie tylko dla Nas ale i dla naszych bliskich.

Podczas fotografowania pomagamy w odpowiednim ustawieniu oraz pracujemy nad uzyskaniem najbardziej odpowiedniej mimiki/odpowiedniego wyrazu twarzy.
Rozmawiamy z klientem o jego oczekiwaniach. Współpraca z nami gwarantuje zadowolenie, a zdjęcia rodzinne będą wspaniałą pamiątką.

Wykonujemy wiele ujęć w różnych pozach, wspólnie wybieramy najładniejsze zdjęcie które na poczekaniu poddawane jest delikatnemu retuszowi. Zadbamy o to, aby Twoje zdjęcie biznesowe wyglądało profesjonalnie. Retusz cyfrowy oznacza możliwość usunięcia przejściowych mankamentów cery, zniwelowanie czerwieni a nawet poprawę ułożenia fryzury itp.

Wykonujemy także zdjęcia do wszystkich dokumentów urzędowych (zdjęcia biometryczne: dowód osobisty, paszport, do prawa jazdy), zdjęcia wizowe do wszystkich krajów.
Zdjęcia do dokumentów urzędowych, dyplomowe, legitymacyjne lub do CV wykonujemy na poczekaniu.