Zdjęcia biznesowe i rodzinne

Czy zdarzyło się Państwu wstydzić swojego zdjęcia?
Nerwowo chować dokument przed oczami innych osób?
Nie mieć profesjonalnego zdjęcia biznesowego do CV?
A może udajemy się do fotografa z przeświadczeniem że to już normalne, że nasze zdjęcia wyjdą koszmarnie?

Otóż nie …. zapraszamy do nas!

Naszą specjalnością jest fotografia dziecięca i portretowa. Do niej zaliczamy m.in. zdjęcia biznesowe, dyplomowe czy do CV. Zwróćmy uwagę, że zdjęcie wykorzystywane w CV często jest gwarancją sukcesu.

Zdjęcia rodzinne

W ramach fotografii portretowej możemy wykonać również zdjęcia rodzinne, które staną się miłą i trwałą pamiątką nie tylko dla Nas ale i dla naszych bliskich.

Podczas fotografowania pomagamy w odpowiednim ustawieniu oraz pracujemy nad uzyskaniem najbardziej odpowiedniej mimiki/odpowiedniego wyrazu twarzy.
Rozmawiamy z klientem o jego oczekiwaniach. Współpraca z nami gwarantuje zadowolenie, a zdjęcia rodzinne będą wspaniałą pamiątką.

Zdjęcia biznesowe Poznań

W naszym studiu fotograficznym w Poznaniu wykonujemy wiele ujęć w różnych pozach, wspólnie wybieramy najładniejsze zdjęcie, które na poczekaniu poddawane jest delikatnemu retuszowi. Zadbamy o to, aby Twoje zdjęcia biznesowe wyglądały profesjonalnie. Retusz cyfrowy oznacza możliwość usunięcia przejściowych mankamentów cery, zniwelowanie czerwieni a nawet poprawę ułożenia fryzury itp. Jest to szczególnie wskazane przy zdjęciach dla biznesu.

Zdjęcia biznesowe to nie jedyna usługa obejmująca elegancką fotografię. Wykonujemy także zdjęcia do wszystkich dokumentów urzędowych (zdjęcia biometryczne: dowód osobisty, paszport, do prawa jazdy), zdjęcia wizowe do wszystkich krajów.
Zdjęcia do dokumentów urzędowych, dyplomowe, legitymacyjne lub do CV wykonujemy na poczekaniu.
Zapraszamy do naszego studia fotograficznego na ul. Kościelnej 24 w Poznaniu